Choď na obsah Choď na menu
 


Svadba -Ak by ste chceli uskutočniť svadbu tak musíte to ohlásiť v riaditeľni z ďalšími údajmi :

1.Mená tých , ktorý sa berú

2.Musia si zakúpiť v centre prstene, svadobnú tortu a oblečenie ( toť oblek a svad.šaty.) Avšak smiete použiť aj tie šaty , ktoré požívate napr. na ples. Je to na vás.

3. Pozvánku, ktorú vyvesíme v oznamoch .( buď si to spravíte samy ale riaditeľka )

 

Deti-ak budete chcieť mať na škole potomkov tak neregistrujte sa ako vaše deti. Ale ak niekto sa bude registrovať  a je vaším RPG potomkom tak nech pri registrácií zadá túto informáciu. Mená svojich rodičov. ( pre prípad aby nenastali nejaké problémy)

 

Domy-ak by ste chceli maž vlastný dom v ktorom by ste RPG bývali tak si ho vytvorte na estranky.sk alebo estranky.cz a stránku nám zašlete buď na email alebo do riaditeľne. Nie je to povinné iba kto chce. Avšak keď si vytvoríte dom budeme môcť navštevovať svoju fakultu , spálne a tak ďalej . Len nebudete bývať na Amane ale na Amanských pozemkoch.

 

Redaktor-dôležitá informácia pre tých , ktorý chcú robiť školský časopis pre nás. Ak neviete narábať z estranky.sk alebo estranky.cz tak sa na to nehláste. A ak viete tak musíte dobre :) . Dúfam , že chápete ako dobre. ( nežiadam veľa ale trochu prax z estranky.sk)